Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Олександре Геннадійовичу!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого 45-річного Ювілею від Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Відкриті по життю, толерантні у роботі, виважені в рішеннях, сміливі в діях, комунікабельні у спілкуванні, професіонал своєї справи. Ви – високопрофесійний командир, який керується у своїй роботі такими цінними якостями як відповідальність, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети.

Ваш приклад щоденної сумлінної роботи над собою, вимогливості й працездатності, талант організатора і мудрого командира, викликають глибоку повагу. А Ваш досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень.

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами. Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків.

Ми високо шануємо Вас за активну життєву позицію та багаторічне самовіддане служіння народу України.

Шановний Олександре Геннадійовичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, кар’єрного зростання, сімейного благополуччя, мирного неба, залізної витримки, щоденного натхнення на таку потрібну та важливу роботу, Божого благословення та янгола-охоронця, який оберігатиме від негараздів. Бажаємо Вам таких співробітників, які б знали свою роботу на відмінно і могли б обійтися без зайвого нагляду. Хай бажане стає реальним, недосяжне доступним, а омріяне втіленим! Хай далі Вас чекають тільки приємні моменти та легкі перемоги!

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й