Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

16 травня 2019 року відбулася підсумкова науково-практична конференція за результатами проведення конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗВО МВС України.

До участі у ІІ турі конкурсу було представлено 66 робіт. У результаті вибороли право захищати свої дослідження у ході підсумкової конференції 33 здобувача вищої освіти. Як зазначають організатори заходу, його ключова мета – пошук та підтримка обдарованої молоді.

Особливістю цьогорічного конкурсу стало нововведення – сліпе рецензування. Науковці з вищих навчальних закладів системи МВС колективно оцінювали роботи з шифрами, після чого оцінки були підсумовані. Лише на фінальному етапі стали відомі імена учасників та переможців.

Урочисте відкриття і публічний захист проходили на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Із вітальними промовами перед учасниками заходу виступили ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Андрій Фоменко та заступник начальника відділу професійної підготовки управління професійної освіти та науки Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС Олександр Тарасенко, які наголосили, що всі, хто приймав участь в цій конференції вже є переможцями, але попри вміння провести дослідження, кожний науковець повинен вміти відстояти свою думку під час публічного заходу. До складу організаційного комітету увійшли: проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Лариса Наливайко, заступник начальника відділу професійної підготовки управління професійної освіти та науки Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС Олександр Тарасенко, начальник відділу організації наукової роботи ДДУВС Олена Марченко, проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Ольга Балинська, завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка Євген Письменський, начальник відділу організації наукової роботи Одеського державного університету внутрішніх справ Наталія Домброван, старший науковий співробітник Науково-дослідної лабораторії будівництва та оперативного застосування НАНГУ Науково-дослідного центру службово-бойової діяльності Національної гвардії України Сергій Бєлай. У рамках конференції студенти та курсанти вишів захищали свої роботи у 10 номінаціях: «Кримінальне право та кримінологія», «Кримінальний процес, криміналістика та судова експертиза», «Науки оборонної та безпекової сфери», «Адміністративно-правові науки», «Інформаційні технології та кібербезпека», «Економічні науки та фінанси» тощо. Учасники по черзі виступали з публічним захистом, після чого відповідали на питання із зали та від організаційного комітету.

Донецький юридичний інститут МВС України на конференції представляли курсанти Твердохліб Владислав та Шапкіна Дар'я і студентка Ярошенко Карина. В ході запеклого змагання за перемогою, наші курсанти вибороли переможні 3 місця, Твердохліб Владислав у номінації адміністративно-правових наук, Шапкіна Дар'я у номінації кримінальне право та кримінологія, а студентка Ярошенко Карина посіла 2 місце у номінації цивільно-правові науки. Організатори заходу висловили вдячність всім, хто приймав участь та побажали наснаги в своїй науковій діяльності, кмітливості та наполегливості. Всі, хто приймав участь в цьому заході здобули окрім незабутніх вражень дуже важливий досвід відстоювати свою думку публічно, а також багато нових знайомих. Такими високими результатами курсанти та студенти завдячюють своїм науковим керівникам, які постійно допомогали, підтримували їх та давали безцінні поради.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07

Курсант 3 курсу

Твердохліб Владислав