Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна Оксано Петрівно!

У цей святковий для Вас день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого 45-річного Ювілею від Дня народження!

Притаманні Вам високий рівень організованості та професіоналізму, відповідальності і самовідданості обраній справі є надійною запорукою забезпечення чіткої і злагодженої роботи з керівними наказами, інструкціями, нормативними акти та іншими документами, які потребують необхідного вивчення та надійного збереження.

Ми цінуємо Ваш внесок у розвиток нашого вишу. Пропонуючи та втілюючи у життя власні ідеї, знаходячи правильні рішення проблем, що виникають, Ви по достоїнству заслужили авторитет не лише серед колег, а й серед керівництва інституту.

Ви  випромінюєте чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій діяльності. 

Ваша невичерпна енергія, працелюбність, мудрість та вольовитість у поєднанні з відкритістю та людяністю насправді вражають.

Дякуємо Вам за багатогранність, з якою ставитесь до роботи, небайдужість та взаємодопомогу, що проявляєте до колег.

Лишайтеся завжди такою жіночною, доброзичливою та завжди усміхненою, що завжди випромінює незрівнянну витончену елегантність та життєрадісність.

Шановна Оксано Петрівно!

Хай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Бажаємо невичерпної енергії та наснаги, нових здобутків, подальшого кар’єрного зросту та завжди залишатися такою життєрадісною, відкритою та чарівною.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й