Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Миколо Петровичу!

Прийміть найсердечніші вітання із 60-річним Ювілеєм від Дня народження.

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Відкриті по життю, толерантні у роботі, виважені в рішеннях, сміливі в діях, комунікабельні у спілкуванні, професіонал своєї справи. Ви – високопрофесійний перший віце-президент, який керується у своїй роботі такими цінними якостями як відповідальність, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети.

Ваш приклад щоденної сумлінної роботи над собою, вимогливості й працездатності, талант організатора і мудрого керівника, викликають глибоку повагу.

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності. А Ваш досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень.

Ви не тільки втілюєте у собі наполегливість, відповідальність, але й подаєте належний приклад найбільш видатних людей сучасності. Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу.

Шановний Миколо Петровичу!

Бажаємо здоров’я Вам та Вашій родині, удачі, щастя, сімейного благополуччя, добробуту і достатку, здійснення мрій та задумів. Бажаємо, щоб поруч завжди були найрідніші люди, які підтримують і надихають, дарують любов.  Хай цілеспрямованість та життєрадісність, що у вас є, супроводжуються розумінням та взаємною віддачею від людей, з якими Вас пов’язує життя.

 З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний