Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Вікторе Дмитровичу!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваш широкий діапазон знань та інтересів, працьовитість і відданість справі, організаторські здібності, тверда життєва позиція здобули визнання й повагу серед колег, курсантів та студентів.

Ваш приклад щоденної сумлінної роботи над собою, вимогливості й працездатності, талант організатора і мудрого керівника, викликають глибоку повагу.

Основні праці: «Сучасний процес управління в органах внутрішніх справ», «Адміністративне право», «Профілактика злочинності в Україні» , «Правопорушення у сфері функціонування ринку цінних паперів в Україні (теорія попередження)», «Злочинність у сфері економіки України: стан, тенденції та проблеми боротьби».

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності.

Шановний Вікторе Дмитровичу!

Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху та твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й