Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Олександре Івановичу!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Ваша кропітка робота ‒ це реальний і значний внесок у процес підготовки майбутнього правоохоронців. Ви користуєтеся заслуженим авторитетом в нашому колективі як відповідальний, компетентний, досвідчений педагог. Наполегливість, висока самовіддача і постійний пошук ефективних шляхів вирішення поставлених завдань допомагають Вам у Вашій діяльності.

Яскравий, багатогранний талант, працездатність і відданість улюбленій справі дозволили Вам досягти блискучих успіхів на професійній ниві. Будучи досвідченим викладачем із педагогічним стажем Ви на високому рівні здійснюєте якісну підготовку захисників права і законності рідної держави, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами і якостями та глибокими теоретичними знаннями, що знайшли своє відображення на практиці. 

Шановний Олександре Івановичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я,особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, у справах-мудрість та виваженість. Хай доля буде успішною для Вас, даруючи радість життя, удачу  і надійних друзів.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й