Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Миколо Володимировичу!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Вашого 35-річного Ювілею від Дня народження!

Висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Ви як сумлінний, дисциплінований, високопрофесійний працівник та педагог проявляєте неабиякий професіоналізм у викладацькій діяльності.

Завдяки Вам і Вашій команді «Дангіон»  музей Кривого Рогу поповнюється знахідками, скарбами, артефактами із підземель.

Ваше небайдуже серце і спеціальні навички за допомогою альпінійського спорядження, дають Вам можливість не залишитись в стороні і прийти на допомогу у будь-якій ситуації.

Ви проявили себе талановитим наставником молоді, а будучи відповідальним, цілеспрямованим та кваліфікованим спеціалістом Ви завжди користувалися заслуженим авторитетом як серед курсантів, так і серед керівництва. Ви є майстром своєї справи, а значить прикладом для гарного наслідування.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. Прийміть слова подяки за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активну життєву позицію.

Шановний Миколо Володимировичу!

Бажаємо Вам міцного здоров'я,  миру,  благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний