Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Олексію Володимировичу!

Прийміть найсердечніші вітання в день Вашого Дня народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною нашої великої і дружньої родини, перегортаючи разом з нами сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю рідного вишу.

Бути викладачем - це велика праця, тому що на протязі всього життя постійно вдосконалює і примножує свої знання, передаючи їх не одному поколінню студентів і курсантів та в якійсь мірі несете відповідальність за їх подальшу долю і рівень їхнього професіоналізму.

Як кваліфікований спеціаліст та досвідчений педагог Ви виховали не одну плеяду фахівців-юристів та працівників правоохоронних органів.

Ваша кропітка та наполеглива праця, висока кваліфікованість та активна й тісна взаємодія з науковою спільнотою провідних вищих навчальних закладів щодо розвитку юридичної науки в Україні забезпечує Вам повагу серед наукової спільноти нашої країни.

Ви у непростому сьогоденні знайшли натхнення та сили і у 2015 році захистили дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук. Це був визначний крок як для Вас особисто, так і для Донецького юридичного інституту МВС України, бо саме системність та невичерпний науковий потенціал вишу славить його на освітніх та наукових теренах України.

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами.

Шановний Олексію Володимировичу!

Бажаємо здоров’я Вам та Вашій родині, щастя, сімейного благополуччя, добробуту і достатку, здійснення мрій та задумів. Бажаємо, щоб поруч завжди були найрідніші люди, які підтримують і надихають, дарують любов.  Хай цілеспрямованість та життєрадісність, що у вас є, супроводжуються розумінням та взаємною віддачею від людей, з якими Вас пов’язує життя.

 З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний