Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Віталію, від імені Вченої ради інституту, науково-викладацького складу, курсантів, студентів, слухачів, ад'юнктів і аспірантів вишу-переселенця Донецького юридичного інституту щиро вітаю Вас з призначенням на посаду голови Луганської обласної державної адміністрації!

Весь Ваш життєвий шлях служінню народу України - це приклад сумлінності, відданості ввіреній справі. Час роботи на посадах Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дидоренка Ви присвятили в ім'я його розвитку та будівництва, створення й планування кожного з механізмів у діяльності закладу вищої освіти, тож така натхненна, кропітка праця визнана державою, за що Вам надано звання заслуженого будівельника України. 

За роки співпраці Луганського державного університету імені Е.О. Дідоренка та Донецького юридичного інституту МВС України ми маємо спільну історію успіхів та перемог, що високо оцінені перш за все нашими здобувачами освіти та випускниками, які достойно представляють відомчі заклади вищої освіти не тільки на теренах України, а й далеко за її межами. 

Саме таким рівнем забезпечення освіти у ввіреному Вам університеті, високими особистими, професійними якостями Ви досягли нових здобутків та призначені на посаду голови Луганської обласної державної адміністрації указом Президента України від 05 липня 2019 року N493/2019. 

Впевнений, що це призначення буде дуже корисним для мешканців Луганщини, а Ваші професійні навички, вміння бути принциповим, сумлінним лідером, допоможуть встановити мир на Луганській землі, й зробити її економічно привабливою, а кожен мешканець Луганської області відчуватиск себе гідним громадянином Європейської держави.

Шановний пане Віталію, від щирого серця бажаю Вам здобувати нових впевнених перемог на ввіреній посаді, а Ваші учні, колеги та друзі завжди були поруч у складні хвилини та хвилини радості. Мирного неба над головою, добра та успіхів у всіх почесних починаннях. 

За дорученням колективу вишу-переселенця 

Ректор Донецького юридичного інституту МВС України 

Віктор Бесчастний