Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна пані Тетяно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Прекрасного бухгалтера, відмінного працівника, адже не кожен здатний стати зразком точності, прикладом вимогливості, еталоном терпіння, уважності.

Ви завжди випромінюєте незрівняну жіночність. Чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій діяльності.

Ваша енергійність та оптимізм, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи – є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Побачити Вашу кропітку роботу та оцінити її значимість можуть лише непересічні особистості, які самі методично, послідовно, систематично, грамотно організовують власну діяльність і так само, як Ви, - працюють на позитивний результат в цілому.

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за Вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, добро, чуйність і сердечне тепло, які Ви щедро віддаєте нашому закладу вищої освіти.

Шановна пані Тетяно!

У цей святковий день бажаємо гарного здоров’я, достатку, легкості почуттів та гармонії в усьому. Бажаємо Вам залишатись таким же світлим променем для нашого колективу, що несе ясність розуму, щирість думок та вчинків! Хай в душі буде спокій, а на серці – щастя, радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, а також творчого натхнення!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й