Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна пані Ольго!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви зарекомендували себе як позитивний, ініціативний та дисциплінований співробітник і доброзичливий колега, який сумлінно виконує свої трудові обов’язки. Ваша наполеглива праця, чудові організаторські здібності, вміння знаходити компроміси, порядність і добродушність заслужили повагу серед колег та друзів.

Методист – це професіонал, це педагог з великої літери і людина, що має велике серце, яка щоденно вирішує актуальні питання науково-методичного, інформаційного супроводу управлінської діяльності, організації навчально-виховного процесу закладу вищої освіти.

Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати та готовність завжди прийти на допомогу – це саме ті достойні рисами, які є запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього, а високий професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та позитивне ставлення до життя стали запорукою поваги та симпатії до Вас усіх працівників, студентів та слухачів нашого закладу вищої освіти.

Шановна пані Ольго!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Бажаємо невичерпної енергії та наснаги, нових здобутків, подальшого кар’єрного зросту та завжди залишатися такою життєрадісною, відкритою та чарівною. Хай процвітає гармонія в душі, внутрішній спокій та затишок!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний