Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Олександре!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

За Вашими плечима – людини знаної і шановної – життєва мудрість і визнання.

Ви є провідним юристом України та активним громадським діячем, життєвий шлях якого є прикладом як для сучасників, так і для нащадків. Закінчивши середню школу із відзнакою, постулили на навчання до юридичного факультету. Так, Ваша трудова діяльність розпочалася в далекому 1972 році спочатку з інспектора штабу, пізніше інженера, а згодом, ставши молодшим науковим співробітником, розпочали свою стрімкий зріст на теренах юриспруденції від декана факультету до ректора Харківського національного університету внутрішніх справ, згодом начальника Управління освіти і науки МВС України, начальника Державного науково-дослідного інституту МВС України, керівника Департаменту з питань діяльності правоохоронних органів апарату Ради національної безпеки і оборони України.

Ви - справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина. Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих.

Завдяки Вашому таланту науковця фахова література в області юриспруденції поповнилася новими науковими та навчальними працями. Опублікувавши понад 300 наукових праць, Ви зробили вагомий внесок у вітчизняну науку, посівши гідне місце серед науковців сучасної України. Під Вашим керівництвом підготовлено 8 докторантів та 50 кандидатів наук.

Прийміть слова подяки за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активну життєву позицію. Не можемо лишити без уваги Вашу участь у розробленні проектів законів «Про міліцію», «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю» та підготовці Концепції реформування кримінальної юстиції України, Рішення РНБО України «Про стан злочинності у державі та координацію діяльності органів державної влади у протидії злочинним проявам та корупції». Ваш досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень.

Притаманні Вам висока організованість і кваліфікованість оцінені, за що Вас не однократно нагороджено нагородами та грамотами, серед яких почесне місце займає орден «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесна грамота Кабінету Міністрів України, Грамотою Верховної Ради України, відомчими відзнаками МВС України «Почесний знак» та «Хрест Слави», Почесною відзнакою Апарату РНБО ІІІ ступеня.

Шановний пане Олександре!

Від щирого серця бажаємо Вам вдосталь: посмішок, вдалих ситуацій, успіхів, підтримки, геніальних ідей. Зичимо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі!

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний