Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Павле!

Прийміть найсердечніше вітання із 60-річним Ювілеєм від Дня народження!

Ваш приклад щоденної сумлінної роботи над собою, вимогливості й працездатності, талант організатора і мудрого керівника, викликають глибоку повагу.

У 1981 році з відзнакою закінчили Харківське вище військове командно-інженерне училище ракетних військ імені Маршала М.І. Крилова. Прийнявши у 1997 році вкрай відповідальне рішення, Ви працювали в Державній митній службі України, згодом професором кафедри податкової і митної справи Національного університету державної податкової служби України і ректором з 2016 року Національного університету державної фіскальної служби України.

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності. Вагомий особистий внесок внесли у підготовку й виданні книг серій «Митна справа на Слобожанщині» та «Митна справа в Україні». Автор і співавтор понад 350 публікацій та наукових праць, у тому числі 11 монографій, 30 підручників та посібників, 34 книг, 26 свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір та на винахід.

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами. Про це свідчать нагороди, почесні звання та відзнаки – Нагрудний знак «Почесний митник України», Подяка Кабінету Міністрів України, Нагрудний знак «Відмінний прикордонник» І ступеня, Заслужений діяч науки і техніки, Відзнака МВС України «Закон і честь».

Ваша жага до знань, постійне бажання самовдосконалюватися та підвищувати свій професійний рівень підготовки, вражає.

Шановний пане Павле!

Бажаємо здоров’я Вам та Вашій родині, удачі, щастя, сімейного благополуччя, добробуту і достатку, здійснення мрій та задумів. Бажаємо, щоб поруч завжди були найрідніші люди, які підтримують і надихають, дарують любов.  Хай цілеспрямованість та життєрадісність, що у вас є, супроводжуються розумінням та взаємною віддачею від людей, з якими Вас пов’язує життя.

 З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний