Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Володимире!

Дозвольте від усього колективу закладу вищої освіти Донецького юридичного інституту МВС України, привітати з Днем народження!

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег, студентів.

Вирісши в місті Маріуполі, закінчили з відзнакою загальну середньою школу, а в 2005році  стали успішним випускником Донецький юридичний інститут МВС України. Спогади про Вас, як курсанта є справжнім взірцем для наслідування. Молодий працелюбний, цілеспрямований, розумний, доброзичливий курсант - завжди прагнули отримати нові знання, Своєю працелюбністю, відповідальним ставленням до будь-якої справи  Ви одразу заслужили повагу в керівництва факультету, курсу та однокурсників, були призначені командиром першого відділення й успішно поєднували навчання з адміністративно-командними функціями, Ваше відділення завжди було кращим за всіма показниками як  у взводі, на курсі, так і на факультеті. Так, Ваше прагнення до самовдосконалення у свої 29 років зробило Вас наймолодшим  ректором України, очоливши Нікопольський економічний університет. 

Практично весь вільний час Ви проводили в бібліотеці рідного інституту, прагнувши отримати нові знання. Як педагог та очільник Ви прекрасно розумієте потреби книгозбірні закладу вищої освіти і важливість наявності у її фондах необхідної кількості саме підручників та навчальних посібників, тому серед книг у фонді нашої бібліотеки, якіми Ви збагатили бібліотеку інституту переважають навчальна література, зокрема з теорії та історії держави та права, юридичної деонтології, адміністративного, трудового, фінансового права, кримінології, криміналістики тощо. Висловлюємо щире захоплення Вами, за яскравий життєвий і трудовий шлях, який є справжнім взірцем для оточуючих.

Для Донецького юридичного інституту МВС України, важливими є дружні зв’язки та підтримка Ваша. Такі моменти роблять наше життя світлим і радісним, а щирі привітання, які Ви присилаєте на свята, додають життєвої наснаги. Дякуємо за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Шановний пане Володимире!

Міцного здоров'я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних, мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Хай Господь береже Вас і дарує многії і благії літа!

  • 2 02
  • 2 03
  • 2 1
  • 2 02
  • 2 03
  • 2 1

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й