Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Олександре!

У цей радісний сонячний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого свята – Дня народження!

Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активна життєва позицію, глибоко цінується. Ви як сумлінний, дисциплінований, високопрофесійний працівник, самовіддано служите громаді інституту.

Притаманні Вам почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети, оптимізм, сміливість неодноразово довели, що той чи інший напрямок Вашої діяльності був завжди спрямований на досягнення мети. А Ваша енергійність та оптимізм, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи – є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Шановний пане Олександре!

У цей по-особливому святковий для Вас День бажаємо Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів. Хай у ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага, а кожен день буде осяяний високим злетом душі! Хай процвітає гармонія в душі, внутрішній спокій та затишок! Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний