Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Руслане!

Дозвольте від усього дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Ваш приклад щоденної сумлінної роботи над собою, вимогливості й працездатності, талант організатора і мудрого порадника, викликають глибоку повагу у співробітників, студентів, слухачів, курсантів нашого закладу вищої освіти.

Колектив гордиться Вами як гідним найкращої похвали випускником нашого ЗВО 2001 року. Попрацювавши тривалий час слідчим слідчого відділення лінійного відділу на Донецькій залізниці, Ви повернувся у стіни рідної Alma Mater. Ви самовіддано працюєте на розвиток рідного вишу. За час навчання та проходження служби в Донецькому юридичному інституті та в підрозділах Міністерства внутрішніх справ України Ви зарекомендували себе як позитивний, ініціативний та дисциплінований співробітник і доброзичливий колега, який сумлінно виконує свої трудові обов’язки, забезпечуючи безпеку всього колективу нашого інституту.

Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активна життєва позиція є гідним прикладом для наслідування. Ми високо шануємо Вас за активну життєву позицію та багаторічне самовіддане служіння народу України.

Шановний пане Руслане!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сили духу, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків. Від усього серця бажаємо, щоб Ваш день народження ознаменувався новими досягненнями, творчими ідеями та успішними проектами, усе зроблене Вами було непідвладне плину часу і зміні поколінь.

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний