Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Олександре!

Від імені Вченої ради, ректорату, науково-педагогічного складу, працівників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів та себе особисто, щиро й сердечно вітаємо Вас  з Днем народження!

Понад двадцять років тому Ви прийняли для себе відповідальне та доленосне рішення, ставши на шлях служіння юридичній науці. Закінчивши у 1999 році Запорізький юридичний інститут МВС України, а у 2007 році Гуманітарний університет «Запорізький інститут державного та муніципального управління» Ви не припиняєте навчатись і саме свідченням чого є активна науково-дослідна робота та успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Це стало надійним підґрунтям для подальших наукових пошуків, які швидко приносять бажані результати, адже у 2016 році Ви стаєте доктором юридичних наук у галузі теорії та історії держави і права, приділивши належну увагу механізмам правового регулювання держави. Завдяки Вашому таланту науковця фахова література в області юриспруденції поповнилася новими науковими та навчальними працями.

Не так давно Ви приєдналися до великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, і ми плекаємо надію, що Ваш суттєвий педагогічний та науковий внесок на займаній Вами посадіі  стане дуже вагомим для розвитку нашого вишу-переселенця.

Шановний пане Олександре!

Зичимо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі та всій Вашій родині! Нехай Ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість стануть гарантією високих досягнень у професійній діяльності, а кожну розпочату справу буде вдало завершено!

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний