Шановний пане Гепперт!

У 1972 році Ви розпочали працювати у Фонді Ганса Зайделя на посаді референта відділу освіти, а через десять років обійняли посаду заступника керуючого справами Фонду Ганса Зайделя. Ваш досвід роботи на різних, у тому й числі керівних посадах, у Фонді Ганса Зайделя, дозволив не тільки працювати вже з надійними партнерами, але й відчинити двері для нових, серед яких був і Донецький юридичний інститут МВС України.

Ваш перший візит у червні 2006 року до нашого закладу вищої освіти зі специфічним умовами навчання МВС України став новим кроком у розвитку співробітництва з Фондом Ганса Зайделя, що дозволив розширити напрями співпраці з закладами освіти та практичними підрозділами поліції Баварії.

Важко переоцінити ті позитивні результати співпраці між Донецьким юридичним інститутом та поліцією Баварії. Це сприяло набуттю працівниками інституту європейського досвіду поліції Баварії та впровадженню його у навчальний процес підготовки майбутніх правоохоронців.

Ми завжди з теплотою у серці згадуємо Вашу особиста участь в міжнародних науково-практичних конференціях, а також проведення лекції на тему «Міжнародне поліцейське співробітництво Фонду Ганса Зайделя у Центральній, Східній та Південно-Східній Європі протягом останніх 20 років». Участь у цих міжнародних заходах сприяла зародженню не тільки нашої дружби, але й співпраці між поліцією Баварії та МВС України у сфері боротьби із транснаціональною організованою злочинністю.

І сьогодні, шановний пане Гепперт, Ви не залишаєтесь осторонь від життя Донецького юридичного інституту та колективу вишу-переселенця і продовжуєте підтримувати нас й допомагати. Ми дякуємо Вам за це.

Шановний пане Гепперт!

У цей урочистий день, маю честь від колективу Донецького юридичного інституту МВС України та себе особисто привітати Вас з Днем народження!!!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, енергії та гарного настрою! Хай життя нагородить Вас за доброту, щирість та працьовитість!

Ми завжди ради нашим зустрічам та чекаємо Вас у Донецькому юридичному інституті МВС України, який здійснює свою освітню та наукову діяльність у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області та місті Маріуполь Донецької області.

З повагою,

за дорученням колективу,

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking