Шановний пане Дмитре!

Від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви – високопрофесійний спеціаліст, який керується у своїй роботі такими високими моральними якостями, як відповідальність, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети. Ви є відкритим по життю, толерантним у роботі, виваженим у рішеннях, сміливим у діях, комунікабельним у спілкуванні, справжнім професіоналом своєї справи.

Ваш талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу досягти значних успіхів у Вашій діяльності.

Широкий діапазон знань та інтересів, працьовитість і відданість справі, організаторські здібності, тверда життєва позиція здобули визнання й повагу серед колег.

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків.

Шановний пане Дмитре!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, кар’єрного зростання, сімейного благополуччя, мирного неба, залізної витримки, щоденного натхнення на таку потрібну та важливу роботу, Божого благословення та янгола-охоронця, який оберігатиме від негараздів.

З повагою,

за дорученням колективу,

ректор Донецького юридичного інституту МВС України

професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking