Шановний пане Павло!

Прийміть щирі вітання в день Вашого Дня народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та яскравою і багатогранною особистістю.

Ваша наполеглива та професійна праця, відповідальність, енергійність та оптимізм, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи – є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. Вірність обраній справі,мудрість, набутий досвід, чудові організаторські здібності стали запорукою Ваших успіхів та кар’єрного зросту.

Прийміть слова подяки за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активну життєву позицію.

Шановний пане Павло!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами як багатогранною особистістю. Бажаємо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі! Хай Ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість стануть гарантією високих досягнень у професійній діяльності, а кожну розпочату справу буде вдало завершено.

З повагою,
за дорученням колективу,
ре ктор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking