Шановний пане Денисе!

У цей святковий для Вас день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваша невичерпна енергія, працелюбність, мудрість та вольовитість у поєднанні з відкритістю та людяністю насправді вражають.

Розпочавши службу у Головному управлінні військового та матеріально-технічного забезпечення МВС України на посаді юриста, Ви досягли значних висот та натепер керуєте Департаментом юридичного забезпечення Міністерства внутрішніх справ України, а високі державні нагороди та визнання, тільки підтверджують те, що Ви є дійсно високопрофесійним керівником та визначним діячем України.

Без сумніву властиві Вам високе почуття відповідальності, вмілі організаторські здібності, наполегливість у досягненні поставлених цілей, почуття обов'язку, честі і справедливості – це якості, які зумовили Ваш твердий авторитет  як справжнього фахівця своєї справи.

Ми щиро вдячні Вам за постійну дієву підтримку, що надається з Вашого боку вишу-переселенцю, сподіваємося що наша подальша співпраця буде лише міцніти та багатіти значними досягненнями у розвитку відомчої освіти і науки.

Шановний пане Денисе!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, у справах - мудрість та виваженість.  Хай доля буде успішною для Вас, даруючи радість життя, удачу  і надійних друзів.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking