Шановний пане Олегу!

Прийміть сердечні вітання від усього колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України з нагоди Вашого Дня народження!

Почавши свій трудовий шлях в Інституті Прикордонних військ України у місті Хмельницькому, Ви пройшли шлях від викладача кафедри інженерно-технічних засобів охорони кордону до ректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Ви - справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина. Ваш професіоналізм та наполеглива праця робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу серед колег.

Понад 140 наукових та науково-методичних праць, навчальних посібників та монографій, авторських свідоцтв визначають Вас як видатного українського діяча, вчену, мудру людину.

Шановний пане Олегу!

Бажаємо міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Хай Ваш шлях буде наповненим новими досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking