Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановні курсанти, слухачі, студенти, педагоги!

Вітаю вас із Днем знань!

Знання – це сила, сила творіння, добра, суспільної злагоди. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія, необхідні нам для розбудови правової держави.

У всі часи освічена людина користувалася повагою. Знання – це прихований скарб, який дає можливість правильно жити та діяти. Упевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок, а провідниками для вас буде турбота та любов ваших батьків, неоціненний професійний досвід викладачів. Шануйте тих, хто невтомно передає свій досвід, уміння та наснагу для подальшого саморозвитку.

Найщиріші слова подяки педагогам і батькам, адже їх знання, досвід та підтримка завжди вселяють упевненість, допомагають правильно визначити життєві пріоритети. Саме вони щедро діляться своїми знаннями та виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Держава робить усе можливе, аби забезпечити кожному українцю доступ до якісної освіти, а також підтримати наших педагогів у їх прагненні до самовдосконалення. Реформа правничої освіти є пріоритетом, адже саме ця сфера є рушійною силою для виведення нашої держави на новий, значно вищий щабель розвитку.

Від усієї душі бажаю всім міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії та успіхів, нехай кожен день вашого життя буде щасливим, радісним, сповненим новими знаннями, а родинне тепло і затишок допомагають у нелегкій службі на благо нашої Батьківщини – України.

3і святом вас і хай вам щастить!

Директор Департаменту персоналу,
Організації освітньої та наукової діяльності
Міністерства внутрішніх справ України
Геннадій ДОСКЕВИЧ