Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна пані Юліє!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Книги – найкращі зберігачі знань, у них цілий світ. Ви – незамінний помічник в оперативному і якісному забезпеченні необхідних знань для читачів. Адже, саме Ваша праця несе читачам радість знань, високу культуру, любов до науки. Ви маєте глибокий досвід у комплектуванні та наукової обробки літератури, без чого повноцінну діяльність бібліотеки неможливо уявити.

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною нашої великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю рідного вишу.

Висловлюємо Вам слова щирої вдячності за вклад у бібліотечну діяльність, чим забезпечуєте наших студентів та слухачів необхідними матеріалами, адже саме з книги починається відкриватися великий світ знань, які вони здобудуть й в подальшому забезпечуватимуть нашій державі розвиток та процвітання.

Шановна пані Юліє!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах. Хай Вас завжди підтримують та надихають рідні і близькі, розуміють та поважають колеги, минають стороною будь-які негаразди та непорозуміння.

З повагою,

за дорученням колективу,

ректор Донецького юридичного інституту МВС України

професор Віктор Бесчастний