Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановні здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники!

Вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий i водночас нелегкий шлях до пізнання, нових звершень та самостійного життя.

Хтось із вас уперше ввійде до навчальної аудиторії закладу вищої освіти, для когось цей рік стане останнім перед початком нового етапу життя, але впевнений, що для кожного з вас ці роки навчання будуть щасливими і незабутніми!

Освіта є справжнім безцінним надбанням народу, яке визначає його потенціал та розвиток. Знання дають людині впевненість i свободу у виборі життєвого шляху, можливість досягти успіху i реалізувати свої здібності.

Високоосвічені люди – найцінніший скарб кожної країни. Саме молоде покоління з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією становитиме основу майбутньої еліти, яка побудує по-справжньому єдину, міцну, високорозвинену європейську державу.

Сучасний світ вимагає від людини глибоких знань i широкої ерудиції, готовності до стрімких змін і самовдосконалення. Бажаю всім підкорити нові вершини знань, досягти омріяної мети.

Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів та викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця і дякуємо їм.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру, творчої наснаги, успіхів у навчанні та службі на благо Українського народу!

Слава Україні!

 

Державний секретар
Міністерства внутрішніх справ України
Олексій ТАХТАЙ