Офіційна пошта        [email protected]

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Донецький юридичний інститут МВС України

З 18 по 31 серпня 2019 року на факультеті № 2 Донецького юридичного інституту МВС України проходили табірні збори для курсантів 2019 року набору. Протягом табірних зборів курсанти-першокурсники проходили адаптацію до умов навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Розпорядок дня, стройовий вишкіл, носіння поліцейського однострою, навчальні заняття з первинної професійної підготовки, культурно-масові та спортивно-масові заходи факультету повністю увійшли у життя першокурсників. Також керівництвом табірних зборів спільно з кафедрою спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 з 24 по 30 серпня проводилися спортивні змагання між навчальними взводами під назвою «Кубок молодого бійця» з: міні футболу, перетягування канату, гирьового спорту, підтягування, спортивної естафети. Окрім обов’язкових змагань курсанти залучалися до різних ігрових видів спорту.

В змаганнях брали участь курсанти всіх п’яти навчальних взводів першого курсу факультету № 2. За результатами спортивної та вольової боротьби отримали наступні результати:

- «Міні футбол», перемогу здобула та посіла перше місце команда 105 навчального взводу, друге місце зайняла команда 101 навчального взводу, третє місце – команда 102 навчального взводу;

- «Перетягування канату», перемогу здобула та посіла перше місце команда 102 навчального взводу, друге місце зайняла команда 101 навчального взводу, третє місце – команда103 навчального взводу;

- «Гирьовий спорт», перемогу здобула та посіла перше місце команда 104 навчального взводу, друге місце зайняла команда 102 навчального взводу, третє місце – команда 105 навчального взводу;

- «Підтягування», перемогу здобула та посіла перше місце команда 101 навчального взводу, друге місце зайняла команда 104 навчального взводу, третє місце – команда 105 навчального взводу;

- «Естафета», перемогу здобула та посіла перше місце команда 101 навчального взводу, друге місце зайняла команда 104 навчального взводу, третє місце – команда 105 навчального взводу.

Курсанти першого курсу в змаганнях проявили наполегливість, прагнення до перемоги, здатність працювати в команді та підтримувати одне одного. Атмосфера проведення заходу подарувала його учасникам купу позитивних емоцій, яскравих вражень, переживань груп уболівальників та радості від отриманих результатів. Дуже здивували і дівчата, які не поступалися хлопцям в жазі до перемоги та прагненні отримання найвищих результатів.

31 серпня на факультеті № 2 були підведені підсумки табірних зборів, а також відбулося нагородження переможців спортивних змагань «Кубок КМБ». У заході взяли участь проректор інституту, майор поліції Руслан Врадій, декан факультету № 2 підполковник поліції Віктор Орлов, заступник декана факультету № 2 Сергій Пекарський, завідувач кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 Віктор Гурський та керівництво курсантського підрозділу першого курсу: старший лейтенант поліції Станіслав Клименко, старший лейтенант поліції Іван Хозлу та майор поліції Діана Зикова. Від керівництва інституту, особисто ректора, професора Віктора Бесчастного курсантів 1-го курсу факультету № 2 привітав з завершенням табірних зборів проректор інституту, майор поліції Руслан Врадій.

На загальному шикуванні були нагороджені переможці спортивних змагань «Кубок КМБ». Так, за результатами спортивних змагань перше місце посіла команда 101 навчального взводу, друге місце зайняла команда 104 навчального взводу, третє – команда 102 навчального взводу. Окремо були відмічені та нагороджені троє курсантів, які здобули перемоги в особистому заліку:

• рядовий поліції Артем Бегім – курсант 104 навчального взводу за зайняте перше місце у спортивних змаганнях з гирьового спорту серед хлопців;
  • рядова поліції Софія Галкіна – курсант 105 навчального взводу за зайняте перше місце у спортивних змаганнях з гирьового спорту серед дівчат;
  • рядовий поліції Віталій Лежайський – курсант 105 навчального взводу за зайняте перше місце у спортивних змаганнях з підтягування.

Отже табірні збори на факультеті № 2 завершилися. Для курсантів 1-го курсу настає пора якісної освітньої та практичної підготовки, виховної діяльності з метою формування особистості офіцерів поліції.