Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Олександре!

Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди Дня народження!

Ви - справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина. Ваш професіоналізм та наполеглива праця робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу серед колег, студентів та курсантів.

Своєю самовідданою і плідною працею Ви щоденно формуєте якісний імідж нашого інституту, робите вагомий внесок у розвиток освіти і науки краю, держави.

         Притаманні Вам почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети, оптимізм, сміливість та непідкупна небайдужість до долі вишу, в якому Ви наполегливо і самовіддано працюєте більше 10 років. Ви неодноразово довели, що той чи інший напрямок Вашої діяльності завжди спрямований на успішний розвиток і процвітання Донецького юридичного інституту.

Шановний пане Олександре!

Бажаємо міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків!

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й