Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Олексію!

Від колективу Донецького юридичного інституту МВС України прийміть щирі вітання в день Вашого 40-річного Ювілею від Дня народження.

Ви є відкритим по життю, толерантним у роботі, виваженим у рішеннях, сміливим у діях, комунікабельним у спілкуванні, справжнім професіоналом своєї справи.

Займаючи посаду проректора ДЮІ, Ви сумлінно та самовіддано, на високопрофесійному рівні координували роботу всіх структурних підрозділів нашого інституту та вміло організовували підготовку поліцейських та юристів – захисників Закону, керуючись у своїй діяльності в першу чергу загальнолюдськими моральними рисами та якостями. Ваш глибокий вклад в розвиток науки, створення потужного потенціалу співробітників, спрямовані на розквіт інституту, важко переоцінити.

Принциповість, професійний досвід, почуття відповідальності, вірність обраній справі, добропорядність, працелюбність, чудові організаторські здібності забезпечили значних успіхів на посаді начальника відділу професійної підготовки Управління професійної освіти та науки ДПООНД МВС України.

Ми цінуємо Ваш внесок в історію успіхів Донецького юридичного інституту МВС України, як високопрофесійного керівника, що вносить вагомий вклад у відновлення діяльності вишу-переселенця.

Шановний пане Олексію!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, кар’єрного зростання, сімейного благополуччя, мирного неба, залізної витримки, щоденного натхнення на таку потрібну та важливу роботу, Божого благословення та янгола-охоронця, який оберігатиме від негараздів.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й