Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Олександре!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви успішна і яскрава особистість, талановитий журналіст та патріотична з чіткою громадянською позицією людина. Як творчий, ініціативний і талановитий начальник Ви завжди об’єднуєте навколо себе однодумців.

Ваш яскравий, успішний життєвий шлях, високі досягнення у сфері журналістики здобули Вам глибоку повагу і честь, за що були нагороджені Орденом «За заслуги» II та III ступенів, медаллю «За трудову доблесть». Вашому перу належать не лише статті на шпальтах провідної регіональної газети «Донбас», а й книги «Золотий льодоруб», «Туриськими маршрутами Донеччини», що збагатили літературний спадок рідного краю та України.

Глибоку повагу викликає Ваша вірність популярній регіональній газеті «Донбас», в якій Ви довгий час працюєте на відповідальній посаді. І сьогодні, в ці все ще складні для рідного краю часи, продовжуєте видавати газету та розповсюджувати її на теренах Донеччини.

2014 році стали лауреатом премії за захист свободи слова імені Ігоря Лубченка, за що гідні глибокої пошани.

Від імені всього колективу ми щиро вдячні Вам за тривалу благородну співпрацю і дієву допомогу Донецькому юридичному інституту МВС України.

Шановний пане Олександре!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, кар’єрного зростання, сімейного благополуччя, мирного неба, залізної витримки, щоденного натхнення на таку потрібну та важливу роботу, Божого благословення та янгола-охоронця, який оберігатиме від негараздів. Бажаємо Вам таких співробітників, які б знали свою роботу на відмінно і могли б обійтися без зайвого нагляду! Хай далі Вас чекають тільки приємні моменти та легкі перемоги!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний