Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Вячеславе!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваша цілеспрямована, самовіддана праця, наполегливість, виваженість і мудрість, державне мислення, висока особиста культура, глибока повага до традицій стали запорукою досягнень очолюваного Вами закладу. Власним прикладом Ви надихаєте молодь на визначення амбітних цілей і наполегливість  в їх досягненні.

За Вашими плечима – багаторічний досвід і визнання. Професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість у досягненні поставлених цілей дали Вам змогу досягти значних успіхів у професійній та науковій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.

За Вашою ініціативою створено Інститут екології Азовського моря Академії наук Вищої школи України та Азовська науково-дослідницька екологічна станція.

Ви є автором більше 160 наукових публікацій, в тому числі трьох монографій, 120 статей та 39 винаходів, за що гідні глибокої поваги.

Освіченість, компетентність і величезна працездатність є складовими Вашого успіху та авторитету.

Мудрість, доброту, справедливість та щирість Вашої душі знає кожен, хто хоч раз мав нагоду разом працювати чи спілкуватися.

Шановний пане В’ячеславе!

Бажаємо Вам здоров’я, щастя, довголіття, сімейного добробуту і благополуччя, невичерпних творчих сил, багатої духовності, жаги до нових знань, злагодженої роботи в колективі, мудрості та неупередженості в прийнятті рішень, наснаги на нові звершення та щедрого урожаю на науково-освітянській ниві.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний