Шановна пані Інно!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви чудова людина, а Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності, професіоналізм, цілеспрямованість, порядність, відкритість здобули Вам заслужений авторитет серед колег, студентів, курсантів та слухачів вишу.

Не так давно Ви приєдналися до великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, але вже за цей короткий час Ви проявили себе як професіонал своєї справи, що на високому рівні здійснює підготовку майбутніх поліцейських та юристів, які в подальшому будуть віддано служити на благо нашої держави та охороняти суспільні інтереси від протиправних посягань.       

Ви завжди випромінюєте оптимізм, незрівняну жіночність і витончену елегантність. Завжди усміхнена, весела, світла та добра!

Шановна пані Інно!

Бажаємо Вам здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, а також творчого натхнення. Хай в душі буде спокій, а на серці - щастя!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking