Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане генерале!

Як непомітно пролетіли роки! Ваша трудова діяльність розпочата у 1976 році робітником Кутського лісокомбінату у поєднанні зі службою у Збройних Силах та правоохоронних органах гідна поваги. Пройшовши шлях від сержанта до генерала поліції третього рангу Ви постійно удосконалювали свою майстерність: закінчили з відзнакою Кишинівську ССШМ МВС СРСР, під час служби заочно навчалися в Національній академії внутрішніх справ України, з відзнакою закінчили Європейську академію ФБР США в м. Будапешті Угорської Республіки, захистили кандидатську та докторську дисертації, маєте вчене звання доцента.

На будь-якому життєвому етапі Ви, шановний пане генерале, віддавали свої сили роботі, завжди намагалися зробити все оптимально, найкращим чином, з кмітливістю та винахідливістю. Як результат, Ви постійно росли за посадою. Очолювані Вами підрозділи внутрішніх справ в містах Алупці та Євпаторії (АР Крим), містах Нікополі та Дніпродзержинську (Дніпропетровська область), обіймані керівні посади в УМВС України в Івано-Франківській, Полтавській, Чернігівській, Одеській областях та Головному управлінні МВС України в АР Крим та м. Севастополі  гартували Ваш характер та підвищували професіоналізм. І це не лишилося поза увагою. Відомчі нагороди: «Закон і Честь», «Почесний знак МВС України», «За безпеку народу», «За сумлінну службу», «Хрест Слави», «Вогнепальна Зброя», «За доблесть і відвагу в службі карного розшуку», занесення на Дошку пошани МВС України, відзнака Служби безпеки України за звільнення заручників та затримання озброєного злочинця та інші підтверджують твердість Вашого характеру як справжнього професіонала своєї справи. Але ніяк не можна сказати, що Ви кар'єрист, навпаки, Ви завжди надавали допомогу в роботі і нікого не підсиджували. Ваш талант - і це головне! Не біда, що виски посріблені. Головне, що Ви залишаєтеся самим собою, таким же життєлюбом! Думаємо, що Ваш талант проявиться з новою силою і Ви знайдете таке улюблене заняття чи хобі, яке прикрасить Ваше життя і життя Ваших близьких. Бажаємо Вам здоров'я і успіхів у подальшому житті, і щоб Ви прожили таке ж цікаве і плідне життя ще стільки ж років!

Шановний пане генерале! Ви завжди можете розраховувати на підтримку колективу Донецького юридичного інституту МВС України.

З глибокою повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту
МВС України
професор Віктор Бесчастний