Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Прийміть щирі й сердечні вітання з 16-річчям на посаді ректора Донецького юридичного інституту МВС України. 16 років - наполегливої, самовідданої праці, нових пошуків, креативних ідей і вольових рішень на благо рідного навчального закладу, в ім’я розвитку науки, заради процвітання України.

Ви саме той, високопрофесійний керівник, який керуючись в своїй роботі такими цінними якостями як почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети, самовідданої праці, нових пошуків, креативних ідей і вольових рішень прагне блага рідного навчального закладу, в ім’я розвитку науки, заради процвітання України.

Ви завжди вірите у перемогу, у свій колектив, у  силу згуртованості і єдності колективу, професіоналізм та людську гідність, і саме завдяки цим пріоритетам, усупереч усім викликам долі, вдалося пережити лихоліття, зневіру і з новою силою, упевнено й сміливо заявити про себе.

Не зважаючи на всі випробування, які випали на долю вишу, Вам було під силу їх подолати завдяки високому професіоналізму, неоціненному досвіду, працелюбності, принциповості, чуйності, а головне – непідкупної любові до Донецького юридичного інституту МВС України. І натепер наш виш – набирає потужних обертів, перегортаючи не лише нову сторінку, а й створюючи нову главу успіху на теренах Дніпропетровщини та рідної Донеччини, і в тому титанічна, і без перебільшення, головна заслуга його очільника, наставника, який не лише ретельно, старанно оберігає закладені традиції, а й примножує їх, постійно удосконалює, не лише ідучи в ногу з часом, а іноді навіть випереджаючи час.

Виш-переселенець став за часів Вашого керівництва потужним закладом вищої освіти, колектив якого у своїй діяльності спирається на найкращі традиції минулого, адекватно й виважено реагує на реалії й вимоги сьогодення й, найголовніше, працює на перспективу, на майбутнє. Завдяки Вам, сьогоднішній інститут  – це сучасний, монолітний, консолідований колектив, команда однодумців, де сповідується високий професіоналізм, відповідальність, відкритість, прозорість, колегіальність у прийнятті й реалізації стратегічних для інститутського життя рішень, де панує атмосфера творчості й постійного пошуку, де оcновоположним принципом взаємин визнається тільки взаємоповага.

Шановний пане Вікторе, завдяки Вашій відданій праці, вимогливості і працездатності Вас обрали Головою консультативно-дорадчого органу Міністерства освіти і науки України Ради ректорів вищих навчальних закладів, які тимчасово переміщені із зони проведення антитерористичної операції.

У Вашому життєвому доробку вченого, керівника, людини – авторитет, компетентність, визнання, професіоналізм, відповідальність, державницьке мислення, активна громадянська позиція, принциповість, а також досвід і мудрість, що стає надійним гарантом Вашої подальшої успішності.

Ми переконані, що Ви – ректор-професіонал, новатор, прагматик, реаліст, якому добре відомі не тільки досягнення, але й проблеми освітян, і трохи романтик, окрилений надією й упевненістю на достойне майбутнє очолюваного Вами інституту.

Шановний пане Вікторе, від імені наукової спільноти інституту, бажаємо, щоб Ваша повсякденна нелегка діяльність на вкрай відповідальній посаді буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення,  які допоможуть виконати поставлені завдання й здійснити задумані плани в ім’я розбудови української освіти. Щоб Вас завжди супроводжувало творче натхнення й наснага, оптимізм, добро, гармонія, успіх, повага. Хай ніколи не вичерпується Ваша особиста людська принадність, доброта, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу. Хай на довгі роки залишається незмінним Ваше найвище кредо – вірно служити інституту і його людям.

 

З великою повагою

колектив Донецького юридичного інституту

МВС України