Шановний пане Сергію!

Дозвольте від усього дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Ваша кропітка праця - гідний приклад бездоганного виконання службових і громадянських обов'язків. За свій професійний шлях, Ви завжди відрізнялися високим професіоналізмом, талантом організатора і керівника, працездатністю і відповідальністю за доручену справу.

Цілеспрямованість, відданість справі, компетентність і почуття обов’язку – це ті риси Вашого характеру, які є запорукою щирої поваги колег та друзів. А Ваш досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень.

На посадах  начальника Стахановського міськвідділу УМВС України, начальника управління ДАІ, заступника начальника УМВС України, виконуючого обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області,  Ви проявили себе, як справжній патріот, відданий Присязі вірно служити українському народу та самовіддано присвятили своє життя служінню нашій рідній Державі.

Висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Шановний пане Сергію!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму та благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking