Модернізація вітчизняної вищої освіти в умовах євроінтеграції передбачає подальший розвиток і трансформацію освіти України відповідно до загальносвітових і європейських вимог. Як наголошується у «Національній стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021», значну роль в оптимізації інтеграційних процесів відіграє активна міжнародна діяльність сучасного вишу. У цьому контексті актуальним є основні форми міжнародного співробітництва, серед яких особливе посідає участь у міжнародних конференціях.

Так, доцент, кандидат педагогічних наук кафедри іноземних мов Донецького юридичного інституту Ірина Лопатинська пройшла курси інтенсивної англійської мови в Республіці Фінській, викладачі були з Кембріжда і отримала міжнародного рівня сертифікат, який підтвердив рівень С 2 володіння англійської мови.

Співпраця та спільні зусилля допоможуть нам зробити значний внесок у розвиток англійської мови, сформувати якісну наукову базу та віднайти відповіді на найактуальніші питання сучасності, які надалі будуть збагачувати знання курсантів, студентів і слухачів Донецького юридичного інституту МВС України.

За створені умови для наукового розвитку, за сприяння до участі у наукових заходах кафедра іноземних мов висловлює слова щирої вдячності ректорові інституту професору Віктору Бесчастному.

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking