Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Олександре!

У цей святковий для Вас день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваша невичерпна енергія, працелюбність, мудрість та вольовитість у поєднанні з відкритістю та людяністю насправді вражають.

Без сумніву властиві Вам високе почуття відповідальності, вмілі організаторські здібності, наполегливість у досягненні поставлених цілей, почуття обов'язку, честі і справедливості – це якості, які зумовили Ваш твердий авторитет  як справжнього фахівця своєї справи.

Ввірені Вам керівні посади у Донецькій області, начальником відділу координації діяльності правоохоронних органів, військових та громадських формувань УМВС України в Херсонській області, заступником начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області та натепер посади начальника Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, засвідчують те, що Ви на своєму службовому та професійному шляху досягли рівня керівника-професіонала у справі додержання прав та свобод наших громадян.

Шановний пане Олександре!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, у справах - мудрість та виваженість. Хай доля буде успішною для Вас, даруючи радість життя, удачу  і надійних друзів.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й