Шановний пане Юрію!

Протягом тривалого часу Ви натхненно працювали в нашому навчальному закладі. Завдяки кропіткій роботі Ви досягли значних висот як у науковій діяльності, так і в отриманні неоціненного практичного досвіду. Колектив Донецького юридичного інституту гордиться і пишається Вами, як випускником нашого вишу.

Як дисциплінований співробітник, кваліфікований викладач та науковець, Ви самовіддано формували у майбутніх правоохоронців фахові знання, критичне мислення й вміння раціонально прогнозувати своє життя, роблячи його моральним і відповідальним, що стало запорукою поважного ставлення як серед курсантів, так і серед Ваших колег.

Натепер Вам довірена висока місія – очолювати Управління патрульної поліції у м.Ужгороді та Мукачеві, забезпечуючи спокій та порядок на теренах цих мальовничих міст на благо рідної держави.

Ми щиро шануємо Вас за активну життєву позицію та самовіддане служіння народу України.

Шановний пане Юрію!

У цей святковий день хочеться побажати Вам  здоров’я та краси, щастя і радості, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і неймовірних відчуттів душевного польоту, творчого натхнення та езотеричного благословення у всіх починаннях! 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking