Шановний пане Костянтине!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого 35-річного Ювілею від Дня народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваш профессіоналізм, цілеспрямованість, доброзичливе відношення до колег, висока працездатність роблять з Вас дуже цінного співробітника.

Ви як ніхто інший знаєте особливості роботи чергової частини, постійно пропонуєте шляхи вдосконалення роботи щодо перепускного режиму в інституті, охорони його об’єктів, організації внутрішньої служби.

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності.

Ваша енергійність та життєрадісність, високі моральні принципи, здатність оперативно вирішувати службові завдання не рахуючись з особистим часом, безперечно, забезпечують Вам повагу серед керівництва і співробітників інституту.

Шановний пане Костянтине!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, нехай дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров'я, Вам на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя.

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України, 
професор Віктор Миколайович Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking