Шановний пане Павле!

У цей святковий день дозвольте привітати Вас з Днем народження!

Ми захоплюємося Вами як многогранною творчою особистістю та глибоко шануємо Ваш талант журналіста і письменника. Гумор, сатира та дитяча література, які виходять із-під Вашого гострого та влучного пера популярні серед широкої читацької аудиторії та високо оцінені у письменницьких колах. Ваша активна громадська діяльність у Національній спілці письменників Україні є яскравим свідченням Вашого організаторського таланту, державницької позиції та авторитету серед колег та широкого кола читачів різного віку, адже Вашому авторству належать численні збірки гумору й сатири та пригодницькі повісті для дітей, які збагатили літературний спадок рідного краю та України.

Ваш яскравий успішний життєвий шлях, високі досягнення у сфері літератури і журналістики здобули Вам глибоку повагу і честь як на Україні, так і за кордоном, за що були неодноразово нагороджені преміями, відзнаками, серед яких Літературна премія імені Остапа Вишні, Премія імені Павла Байдебури, Премія імені Григорія Кривди, Літературна премія імені Лесі Українки, відзнака «Золота медаль української журналістики». Окрім того, Ви стали переможцем конкурсу памʼяті Ігора Александрова «Свобода слова» в номінації «Журналістика», як автор публіцистичних і проблемних матеріалів про нинішню ситуацію на Донбасі.

Ви завжди об’єднуєте навколо себе однодумців, надихаєте усіх, хто є поруч, оптимістичніше сприймати життя. Гадаємо, що доля щиро віддячує Вам за це.

Шановний пане Павле!

Від щирого серця вітаємо Вас та бажаємо, щоб будь-який день Вашого життя був наповнений позитивом і оптимізмом, цікавими ідеями та приємними зустрічами. Здоров'я Вас нехай ніколи не підводить і дарує бадьорий настрій. Нехай удача та успіх будуть Вашими постійними супутниками, а будь-які нечисленні труднощі легко долаються.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking