Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

З метою розвинення професійних компетенцій студента-правника на факультетах інституту проводяться регулярні зустрічі з юристами-практиками за різними сферами діяльності.

25 вересня на факультет № 2 Донецького юридичного інституту МВС України до студентів першого курсу спеціальності «право» завітала суддя Жовтневого районного суду міста Маріуполя Федоренко Тетяна Іванівна.

Дану зустріч організовано з метою розширення знань студентів, розвитку правової культури, популяризації професії судді та підвищення авторитету судової гілки влади в цілому.

Федоренко Т.І. розповіла про роль та місце судової влади в механізмі держави, особливості суддівської професії у порівнянні з іншими напрямками юридичної діяльності. Суддя розповіла про найцікавіші справи, які перебували в її провадженні, про необхідність прагнення до використання нових сучасних засобів і методів роботи правника.

Студенти мали можливість дізнатися про переваги та складності суддівської професії, аспекти суддівської етики, особливості національного судоустрою, сучасні тенденції реформування судової системи, форми комунікації судів із громадськістю тощо.

Найбільше студентів цікавили питання відбору суддів, приклади з суддівської практиці, а також питання недоторканності та імунітету суддів.

На свої численні запитання в ході діалогу студенти отримували професійні, відверті та коректні відповіді.

Суддя також закликала студентів дотримуватися правил поведінки в Інституті й інших громадських місцях, поважати права та інтереси, бути чесними правниками, займатися саморозвитком і неухильно дотримуватися принципів верховенства права та верховенства закону.

Федоренко Т.І. побажала студентам успіхів у навчанні і запросила студентів взяти участь у відкритих судових процесах.

Такі заходи є дуже корисними для студентів, адже грають велику роль в вихованні майбутніх правників, допомагають підвищити повагу до права й цікавість до суддівської діяльності. Для першокурсників це виключна можливість детально дізнатися про свою майбутню професію правника.

Факультет висловлює щиру вдячність за проведену зустріч, а також сподівання на продовження цікавої корисної співпраці з суддями.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Факультет № 2