Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

З метою розвинення професійних компетенцій студента-правника на факультетах проводяться регулярні зустрічі з юристами-практиками за різними сферами діяльності.

1 жовтня 2019 року на факультет №2 Донецького юридичного інституту МВС України до курсантів 2 курсу спеціальності «правоохоронна діяльність» завітав помічник нотаріуса Бодягіна Дар’я Ігорівна з метою поглиблення теоретичних та практичних знань щодо складання нотаріальних юридичних документів.

Бодягіна Д.І. розповіла про основні нормативно-правові акти, на які спирається нотаріус у своїй професійній діяльності, до яких реєстрів він має звертатися при виконання своїх обов’язків. На прикладах було роз’яснено особливості окремих видів особистих офіційних документів, які складаються нотаріусом, зокрема довіреність, заповіт, договір купівлі-продажу, договір позики. Бодягіна Д.І. звернула увагу слухачів на зміни у нотаріальному законодавстві, новий вид бланку, на якому зараз зазначається QR-код, розповіла про всі нюанси складання та оформлення зазначених документів.

Особливо цікавою для курсантів була інформація стосовно лайфхаків як можна зекономити гроші, в яких випадках не обов’язково звертатися до нотаріуса, а в яких краще підстрахувати себе та не покладатися на чесне слово та на розписку, якій досі більшість населення надає переваги, але вона є сумнівним доказом для суду і позичальник ризикує залишитися ні з чим.

Найбільше курсантів цікавили питання оформлення заповіту, підготовки до оформлення договору купівлі-продажу, зокрема можливість перевірити себе у реєстрі боржників, особливості переносу тексту на офіційних бланках з метою запобігання шахрайству. На чисельні запитання курсанти отримали професійну, цікаву та вичерпну відповідь з посиланнями на нормативно-правові акти.

Такі зустрічі позитивно впливають на освітній процес та краще засвоєння теоретичних та практичних знань студентами і розумінню важливості та важкості роботи нотаріуса.

Факультет висловлює щиру вдячність за проведену зустріч, а також сподівається на подальшу плідну співпрацю.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Факультет №2