Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна пані Антоніно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого 65-річного Ювілею від Дня народження!

Притаманні Вам почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети, оптимізм, сміливість неодноразово довели, що той чи інший напрямок Вашої діяльності був завжди спрямований на досягнення наукових висот на царині юриспруденції.

Починаючи з далекого 1984 року Ви прийняли для себе відповідальне та доленосне рішення, стали на шлях служіння юридичній науці. Свій трудовий і науковий шлях Ви почали з посади старшого викладача кафедри господарського права Донецького державного університету. Після успішного захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук кар’єра стрімко зросла вгору і Вас обрана членом-кореспондентом Української екологічної академії наук, членом-кореспондентом Національної академії правових наук України, а з 2013 року — академіком цієї Академії.

Не можемо залишити без уваги Ваш багатий науковий доробок, який складає понад 150 наукових та близько 90 навчально-методичних публікацій, авторство особистої монографії та співавторство дев’яти монографій, активна участь у написанні деяких проектів до законів та нормативно-правових актів щодо розвитку нашого регіону, вами підготовлено та опубліковано пропозиції до Господарського, Податкового, Земельного кодексів України, Законів України «Про охорону навколишнього середовища» та багато інших законів, які зробили вагомий внесок у створення вітчизняної школи права, посівши гідне місце серед поважних науковців сучасної України. Завдяки Вашому таланту науковця фахова література в області юриспруденції поповнилася новими науковими та навчальними працями, серед яких «Екологічне право України». «Господарське право».

Не залишаємо без уваги той факт, що за багаторічну сумлінну працю та плідну педагогічну діяльність, вагомий внесок у розвиток юридичної науки та освіти Вас нагороджено безліччю нагород, у тому числі: почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, відзначені знаком «Відмінник освіти України», нагрудним знаком МОН України «За наукові та освітні досягнення.

Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активна життєва позиція є гідним прикладом для наслідування. Як творча та ініціативна людина, талановитий начальник Ви завжди об’єднуєте навколо себе однодумців. Вам завжди під силу нові починання, а багатий життєвий та професійний досвід – це Ваш найкращий помічник на впевненому шляху до зіркових висот.

Шановна пані Антоніно!

Зичимо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі та всій Вашій родині! Нехай Ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість стануть гарантією високих досягнень у професійній діяльності, а кожну розпочату справу буде вдало завершено.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й