Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Леоніде!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

У цей день висловлюємо Вам найтепліші слова глибокої вдячності і поваги. 

Багаторічна плідна діяльність, талант керівника і організатора, мудрість філософа забезпечили Вам по праву чільне місце у когорті найяскравіших вчених, знаних не тільки в нашій країні, а й далеко за її межами. 

Ваш життєвий і професійний шлях – невід'ємна частина становлення і розвитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка, без перебільшення, найпрестижнішого вищого навчального закладу України, зі стін якого вийшли тисячі висококваліфікованих фахівців, відомих учених, що вписали золоті сторінки в історію освіти та науки. 

Не можемо залишити без уваги Ваш науковий внесок у розвиток освіти, адже Ви автор понад 250 наукових публікацій, у тому числі 50 особистих та колективних монографій, підручників та навчальних посібників. Під Вашим керівництвом захищено 9 докторських та 16 кандидатських дисертацій з проблем філософії.

Ваш життєвий і професійний досвід і надалі сприятимуть розв'язанню відповідальних завдань освітянської галузі, підкоренню нових вершин вітчизняної науки в ім'я процвітання Української держави. 

Шановний панеЛеоніде!

У цей день, день Вашого Дня народження бажаємо Вам міцного здоров’я, здоров’я яке дасть змогу ще багато років керувати Університетом, розвивати Університет, добра і злагоди, щедрої долі та довгих років щасливого життя!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й