Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Костянтине!

Щиро вітаємо Вас з 70-річним Ювілеєм від Дня народження!

Наполеглива праця, чудові організаторські здібності та майстерність керівника сприяли блискучій кар’єрі колись звичайного вчителя історії в сільській школі. На сьогоднішній час Ви відомий вчений, фахівець в області теорії міжнародних відносин, міждержавного співробітництва і проблем європейської інтеграції, який донині віддає сили і час, душу і серце справі, обраній багато років тому.

Сьогодні складно перелічити всі Ваші звання і регалії. Ви є кавалером ордена України "За заслуги" I, II і III ступенів, нагороджений орденом Української Православної Церкви "Рівноапостольного князя Володимира" II ступеня та іншими, не менш значущими нагородами.

За Ваші ділові якості, вміння знаходити компроміси, за чесність, порядність і добродушність, за справедливість і відкритість у спілкуванні заслужили повагу серед колег, студентів та друзів.

Шановний пане Костянтине!

Від щирого серця хочеться побажати Вам успіхів у справах, чудового настрою і, звичайно ж, нових звершень і перемог! Нехай множаться гаразди в житті, повниться радістю душа, здійснюються всі Ваші задуми та надії! Нехай Ваше життя буде завжди осяяне радістю та добротою, любов’ю та повагою рідних і друзів!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й