Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

02 жовтня 2019 року студенти Донецького юридичного інституту МВС України першого курсу факультету №3 у супроводі кураторів, доцентів кафедри господарсько-правових дисциплін Роженко Олександри Вікторівни та Іваненка Дмитра Дмитровича відвідали Відеогалерею Криворізького історико-краєзнавчого музею, де подивились фільм у форматі 3D "Історія Кривого Рогу".

Студентам було цікаво дізнатися про те, що це одне з по-справжньому унікальних місць, перша Відеогалерея в Україні, яка має чималий масштаб та цікаву концепцію. Під найбільшим в світі квітковим годинником, який занесено в Книгу рекордів України, побудована галерея, де демонструють ролики про культуру та спортивну спадщину Кривбасу, про історію Кривого Рогу та самої України.

Дуже вразило ще й те, що в інтерактивній відео галереї встановлено сучасне мультимедійне обладнання, за допомогою якого проектуються фільми на великому екрані, як у форматі 3D, так і в звичайному.

Відвідувачі екскурсії висловлюють велику вдячність розробникам самої галереї, які максимально створили ефект 3D, який неодмінно занурює глядача у віртуальну реальність. Кожному відвідувачу надається змога на хвилини відійти від буденності й заглибитись в історію міста, дізнатися якнайбільше про розвиток життя в Кривому Розі та самій області.

Дана галерея-музей продемонструвала відвідувачам швидке удосконалення та прогрес технологій з неабияким масштабом.

Також дізналися, що в галереї діє «Творчий проект» – віртуальна художня галерея. На екранах демонструють полотна великих українських художників другої половини XX cт. Також відвідувачі можуть подивитися перший кінодокументальний літопис Кривого Рогу «Маленька родина».

Поєднання навчальної та позанавчальної діяльності дозволяє в повній мірі сформувати розвинену особистість, познайомити здобувачів вищої освіти з історію міста, культурним життям, розвити почуття колективізму та людяності, а також з користю провести час і познайомитися з кураторами та одногрупниками поза навчальними аудиторіями.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Кафедра господарсько-правових дисциплін

Куратори груп 111, 112

Олександра Роженко

Дмитро Іваненко