Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Романе !

Прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви зробили вагомий внесок в розвиток Донецького національного університету, і зараз, не дивлячись на складну політичну ситуацію на рідній Донечиині, Ви не втратили виш, а навпаки, примножуючи славні традиції, продовжуєте готувати висококваліфіковані кадри.

Ви дуже талановитий керівник, до того ж ви чудова людина і порадник. Відрадно, що ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності, завжди спрямовані на успішний розвиток і процвітання Донецького національного університету.

Вірність обраній справі, набутий досвід, високий професіоналізм, чудові організаторські здібності стали запорукою Ваших значних успіхів.

Кропітка та наполеглива праця, висока кваліфікованість і відповідальність допомагають Вам досягати наукових «висот»: Ви є автором більше 60 наукових та50 науково-методичних робіт, серед яких і власні монографії.

Шановний пане  Романе!

З нагоди сьогоднішнього свята бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного благополуччя! Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й