Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Володимире!

Прийміть наші щирі вітання з Днем народження!

Поєднуючи нелегку роботу патрульного, командира відділень та взводів, начальника курсів стройових підрозділів УМВС м. Києва, успішно навчалися у Львівській спеціальній середній школі міліції, а згодом – у КВШ МВС СРСР. Згодом, маючи схильність до наукової роботи, Ви успішно захищаєте кандидатську дисертацію, потім докторську і отримуєте звання професора.

На всіх посадах, які Ви обіймали, починаючи з начальника курсів Київського училища міліції МВС і з 2014 року очолюєте Національну академію внутрішніх справ, Ви завжди вміло і доречно проявляли характер справжнього господаря, дбайливого і кмітливого керівника.

Ваш яскравий успішний життєвий шлях, високі досягнення в царині юридичної науки, здобули Вам глибоку повагу і честь, за що були нагороджені державними нагородами і відзнаками, багатьма медалями, преміями і орденами.

Прийміть слова подяки за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активну життєву позицію.

Шановний пане Володимире!

З нагоди сьогоднішнього свята бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного благополуччя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й