Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Ігоре!

Дозвольте колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Ми щиро цінуємо Вашу підтримку, яку Ви завжди надавали нашому навчальному закладу, інформуючи громадськість на шпальтах  популярної газети «Донеччина» про досягнення та перспективи вишу. Глибоку повагу викликає Ваша чітка патріотична громадянська позиція в такі складні для народу та держави часи.

Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активна життєва позиція є гідним прикладом для наслідування, а вірність «Донеччині», як друкованому засобу масової інформації великого регіону України, варта захоплення. Журналістський талант – лише одна із граней Вашої яскравої особистості, яка має прекрасну особливість – гуртувати біля себе людей, зігрівати їх теплом своєї душі та надихати на добрі справи. Як творча та ініціативна людина, талановитий начальник Ви завжди об’єднуєте навколо себе однодумців, надихаєте усіх, хто є поруч, оптимістичніше сприймати життя.

Щиро вдячні Вам за багаторічну плідну співпрацю з Донецьким юридичним інститутом. Упевнені, що вона і надалі буде продовжуватися та з часом набере нових обертів.

Шановний пане Ігоре!

У цей святковий для Вас день бажаємо, щоб у Вашому житті був лише позитив, а поруч були вірні друзі. Нехай Вас завжди переповнює невичерпна енергія для здійснення всіх Ваших бажань. Нехай все життя буде безхмарним і яскравим, а в будинку панують затишок, мир, любов і щастя!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний