Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Скільки величі, честі й відповідальності у професії  людей, життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право».

Адже саме від Вас – суддів, адвокатів, нотаріусів, юрисконсультів, учених-правників, працівників правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, поза сумнівом, залежать забезпечення недоторканності конституційних прав і свобод громадян усіх національностей нашої Батьківщини, непорушність її законів, утвердження правової держави, розбудова демократичного правового суспільства.

Саме Ви активно сприяєте рухові України шляхом побудови демократичної держави європейського зразка.

Саме Ви своїм словом і ділом гарантуєте зміцнення громадянської злагоди на землі України.

Саме Ви, здійснюючи правосуддя, доводите чесність людей, які потребують справедливості та кваліфікованої правової допомоги, учите вирішувати найскладніші й часто доленосні проблеми.

Неоціненним є вклад наших юристів у підвищення правової свідомості та формування високої культури громадян. Фахівці правознавчої сфери – науково-педагогічний склад Донецького юридичного інституту МВС України – щоденно у стінах вишу-переселенця ведуть боротьбу за непорушність принципів правової держави й закріплення в суспільній свідомості почуття поваги до Закону та Людини, що вкрай важливо у вихованні нашої молоді – майбутнього країни!

Завдяки Вашим зусиллям відбувається створення практичної бази підготовки молодих юристів,  набуття ними неабиякого досвіду розв’язання різних питань.

Шановні юристи! Нехай Вашими вірними супутниками у благородній і почесній справі стануть об’єктивність, послідовність та успіх!

Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою співвітчизників, Божим благословенням у всьому!

Твердо вірю, що Ваш високий професіоналізм, усвідомлені зобов’язання перед народом і державою допоможуть Вам завжди бути на висоті вимог сучасності.

Пам’ятайте: Ви – надія і опора всієї України, наша національна гордість!

Бережіть здоров’я і життєву силу, нехай мир і спокій дарують найрідніші люди. Щиро бажаю Вам творчої наснаги, невичерпного натхнення, сміливих ідей та шляхів їхнього втілення, нових здобутків у професійній і громадській діяльності, віри в себе й упевненості у щасливому прийдешньому!

З повагою,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний