Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Для нещодавніх курсантів факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України), які два роки поспіль здобували освітній ступінь «бакалавр» за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» на денній формі навчання новий навчальний рік розпочався за експериментальною програмою «2+1», або «курсант – слухач заочної форми навчання».

На осінню екзаменаційну сесію прибули слухачі з Дніпропетровської, Донецької, Миколаївської, Луганської, Полтавської та Чернігівської областей, які на сьогодні обіймають посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції головних управлінь Національної поліції України та управлінь патрульної поліції.

Загалом, у цьому році, в порядку експерименту для подальшого проходження служби до Національної поліції України було відряджено 630 курсантів другого курсу навчання з усіх закладів вищої освіти МВС України, з них 42 курсанти Донецького юридичного інституту МВС України.

Для наших курсантів підготовка з метою здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» (спеціалізації: кримінальна поліція та превентивна діяльність) продовжилася на заочній формі навчання факультету № 4, який здійснює підготовку фахівців як для Національної поліції так і для системи МВС України загалом. Майбутні правоохоронці прослухають лекції з адміністративної діяльності, кримінально-виконавчого права, організації роботи підрозділів превентивної діяльності та приймуть участь у практичних заняттях з вогневої та тактико-спеціальної підготовки тощо. Не залишаються поза увагою навчальні дисципліни, які, в першу чергу, життєво необхідні для самих слухачів, це судова медицина та психіатрія, прийоми самозахисту та нормативи на витривалість, які заплановані до вивчення у межах навчальної дисципліни «Спеціальна фізична підготовка».

Екзаменаційна сесія промайне швидко, знов набуття практичних навичок і фінішна пряма – державна атестація – 2020.

Тож бажаємо нашим слухачам творчої наснаги, невичерпної енергії, впевнено йти вперед до нових цілей та перемог!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Факультет  №4